Práca s PC

Jednou z možností, ako skvalitniť edukačný proces s podporou digitálnych technológií, je skutočnosť , že sme vytvorili digitálne kútiky v oboch triedach . A to so zámerom, aby proces učenia a učenia sa mohol byť podporený bádaním, objavovaním, experimentovaním a konštruovaním, aby bol pre dieťa novou výzvou . Zakomponovanie a následné využívanie digitálneho kútika chápeme  komplexne. To znamená, že učiteľka integruje edukačné činnosti s využitím DT do tematických plánov konkrétnej triedy, práca s edukačnými programami sa využíva ako ďalší prostriedok v rôznych aktivitách triedy. Ako edukačný materiál používame iba  vzdelávacie programy odporučené Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu.

mys.jpg